
Operation Bravo Case dropper én af 15 skins — sjældenheder fra “Mil-Spec” til “Covert”, med officielle odds (0.64% for det sjældneste trin).
Med 0,26% chance dropper casen i stedet for en skin en sjælden specialgenstand — 65 kniv- eller handskevarianter i denne case.
De dyreste drops er AK-47 | Fire Serpent, P90 | Emerald Dragon, Desert Eagle | Golden Koi. Casen selv koster i øjeblikket €44.55 og kræver en nøgle at åbne.
Operation Bravo Case
Casen kort fortalt
- Drop-status
- Ude af drop siden 2025
- Udgivet
- 20. september 2013 · CS:GO
- Indhold
- 15 skins + 65 sjældne specialgenstande
- Casens pris
- €44.55
- StatTrak™
- 15 / 15
- Kollektion
- The Bravo Collection
Prishistorik
Casens indhold
Hvad der kan droppe, når den åbnes i CS2Covert
2 0.64%Classified
3 3.2%Restricted
4 15.98%Mil-Spec
6 79.92%Sjældne specialgenstande (knive og handsker)
65 0.26%Ofte stillede spørgsmål
Hvad kan der droppe fra Operation Bravo Case, og hvad er oddsene?
Casen indeholder 15 skins. Officielle odds efter sjældenhed: Covert 0,64 %, Classified 3,2 %, Restricted 15,98 %, Mil-Spec 79,92 % og sjælden specialgenstand 0,26 %.
Hvor mange sjældne specialgenstande er der i Operation Bravo Case?
Operation Bravo Case indeholder 65 sjældne specialgenstande (knive eller handsker); chancen for, at en åbning giver en af dem, er 0,26%.
Hvad koster Operation Bravo Case, og hvilken nøgle skal der til?
Operation Bravo Case koster lige nu fra €44.55 til den bedste markedspris.
Dropper Operation Bravo Case stadig i CS2?
Operation Bravo Case røg ud af den ugentlige drop-pool i 2025: den dropper ikke længere efter kampe og købes nu på markedet.
Hvornår udkom Operation Bravo Case?
Operation Bravo Case udkom 20. september 2013 til CS:GO.





























































































