MP7 | Vault Heist — CS2-priser og float — Skinory
Industrial Grade Udbud på markedet528 Salg på 30 dage3
MP7 | Vault Heist
Åbn i Steam
Kollektion
The Havoc Collection

MP7 Vault Heist

Prishistorik
Steam · FN/MW + Markets · EUR
€0.60€8.95€17.30€25.65€33.9904.11.2003.05.2130.10.2128.04.2225.10.2223.04.2320.10.2317.04.2414.10.2412.04.2509.10.2507.04.26+1+1+1+1
Udgivelse Operation Major Spilbegivenhed

Prisen i perspektiv Factory New

Daglig median på Steam Community Market, 3. dec. 2020 – 22. sep. 2026

Højeste nogensinde
€38.11
Laveste nogensinde
€0.54
Seneste 12 måneder
38 %
af dagene var billigere
Solgt på 30 dage
37
Steam

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster MP7 | Vault Heist (Factory New)?

MP7 | Vault Heist (Factory New) fås lige nu fra €9.60 — den bedste pris blandt 7 markedspladser. Priserne opdateres cirka hver time.

Hvor køber man MP7 | Vault Heist (Factory New)?

Det billigste tilbud på MP7 | Vault Heist (Factory New) er lige nu på Lis-Skins til €9.60. Den er også udbudt på Waxpeer, White.Market, Market.CSGO; se den fulde sammenligning i markedslisten ovenfor.

Hvor sælger man MP7 | Vault Heist (Factory New)?

Du kan sælge på Steam Community Market (~13% gebyr, pengene bliver i Steam) eller på markedspladser med kontant udbetaling: CSBoard (0%), CSFloat (2%), DMarket (2%) — lavere gebyrer og rigtige udbetalinger.

Hvad har den højeste og laveste pris for MP7 | Vault Heist (Factory New) været?

Den højeste daglige median for MP7 | Vault Heist (Factory New) på Steam Community Market var €38.11 den 16. april 2026, og den laveste var €0.54 den 21. august 2022. Prishistorikken starter den 3. december 2020.

Er MP7 | Vault Heist (Factory New) dyr lige nu sammenlignet med det seneste år?

Den 22. september 2026 var den daglige median €10.28. I de seneste 12 måneder var prisen lavere på 38 % af dagene. I de 30 dage frem til 22. september 2026 blev der solgt 37 eksemplarer på Steam Community Market.

Hvor dropper MP7 | Vault Heist fra?

MP7 | Vault Heist hører til The Havoc Collection. Disse skins var belønninger i en operation. Den er slut, så i dag kan du købe dem på markedspladser eller Steam Market, få dem ved handel eller lave dem med en trade-up-kontrakt.

Findes MP7 | Vault Heist i StatTrak™ eller Souvenir?

MP7 | Vault Heist findes kun i den normale version: der er hverken StatTrak™ eller Souvenir.

Hvilket float-interval har MP7 | Vault Heist?

Float for MP7 | Vault Heist går fra 0.00 til 0.60, så den findes i 5 slitager: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn og Battle-Scarred.

Hvornår udkom MP7 | Vault Heist, og dropper den stadig?

MP7 | Vault Heist udkom 3. december 2020 til CS:GO. Kollektionen kom fra en operation, der er slut, og er ikke i den ugentlige drop-pool, så dens skins kommer i dag fra markedet, handler eller trade-up-kontrakter.