P90 | Leather — CS2-priser og float — Skinory
Industrial Grade Udbud på markedet64 Salg på 30 dage0
P90 | Leather
Åbn i Steam
Kollektion
The Baggage Collection

P90 Leather

Prishistorik
Steam · FN/MW + Markets · EUR
€0.92€13.63€26.33€39.04€51.7501.11.1526.10.1621.10.1716.10.1811.10.1905.10.2030.09.2125.09.2220.09.2314.09.2409.09.2504.09.26+1+1+1+1+2+1+1+2+1
Udgivelse Operation Major Spilbegivenhed

Prisen i perspektiv Factory New

Daglig median på Steam Community Market, 9. nov. 2015 – 24. sep. 2026

Højeste nogensinde
€57.70
Laveste nogensinde
€1.11
Seneste 12 måneder
95 %
af dagene var billigere
Solgt på 30 dage
8
Steam

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster P90 | Leather (Factory New)?

P90 | Leather (Factory New) fås lige nu fra €17.51 — den bedste pris blandt 7 markedspladser. Priserne opdateres cirka hver time.

Hvor køber man P90 | Leather (Factory New)?

Det billigste tilbud på P90 | Leather (Factory New) er lige nu på Lis-Skins til €17.51. Den er også udbudt på White.Market, CSFloat, Waxpeer; se den fulde sammenligning i markedslisten ovenfor.

Hvor sælger man P90 | Leather (Factory New)?

Du kan sælge på Steam Community Market (~13% gebyr, pengene bliver i Steam) eller på markedspladser med kontant udbetaling: CSBoard (0%), CSFloat (2%), DMarket (2%) — lavere gebyrer og rigtige udbetalinger.

Hvad har den højeste og laveste pris for P90 | Leather (Factory New) været?

Den højeste daglige median for P90 | Leather (Factory New) på Steam Community Market var €57.70 den 15. maj 2026, og den laveste var €1.11 den 14. september 2016. Prishistorikken starter den 9. november 2015.

Er P90 | Leather (Factory New) dyr lige nu sammenlignet med det seneste år?

Den 24. september 2026 var den daglige median €29.84. I de seneste 12 måneder var prisen lavere på 95 % af dagene. I de 30 dage frem til 24. september 2026 blev der solgt 8 eksemplarer på Steam Community Market.

Hvor dropper P90 | Leather fra?

P90 | Leather hører til The Baggage Collection. Disse skins var belønninger i en operation. Den er slut, så i dag kan du købe dem på markedspladser eller Steam Market, få dem ved handel eller lave dem med en trade-up-kontrakt.

Findes P90 | Leather i StatTrak™ eller Souvenir?

P90 | Leather findes kun i den normale version: der er hverken StatTrak™ eller Souvenir.

Hvilket float-interval har P90 | Leather?

Float for P90 | Leather går fra 0.00 til 1.00, så den findes i 5 slitager: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn og Battle-Scarred.

Hvornår udkom P90 | Leather, og dropper den stadig?

P90 | Leather udkom 12. november 2014 til CS:GO. Kollektionen kom fra en operation, der er slut, og er ikke i den ugentlige drop-pool, så dens skins kommer i dag fra markedet, handler eller trade-up-kontrakter.