ms ms
$ usd

★ Bayonet | Slaughter vs ★ Bayonet | Ultraviolet

Dua skin Bayonet dibandingkan sebelah-menyebelah: harga bagi setiap wear, kejarangan, sumber, julat float dan versi. Harga ialah tawaran terbaik di pasaran, dikemas kini kira-kira sejam sekali.

★ Bayonet | Slaughter datang daripada CS:GO Weapon Case, manakala ★ Bayonet | Ultraviolet daripada Chroma Case. Julat float berbeza: ★ Bayonet | Slaughter 0.01 – 0.26, ★ Bayonet | Ultraviolet 0.06 – 0.8. Pasaran yang disambungkan kini mempunyai 893 tawaran untuk ★ Bayonet | Slaughter dan 944 untuk ★ Bayonet | Ultraviolet.

Pada Factory New, ★ Bayonet | Slaughter 20% lebih murah daripada ★ Bayonet | Ultraviolet: $337.67 berbanding $422.17.

Harga setiap wear

Wear★ Bayonet | Slaughter★ Bayonet | Ultraviolet
FN Factory New$337.67$422.17
MW Minimal Wear$264.99$185.87
FT Field-Tested$261.70$121.11
WW Well-Worn—$131.98
BS Battle-Scarred—$120.68

Pilih yang mana

Harga permulaan

★ Bayonet | Ultraviolet lebih murah untuk dimiliki — $120.68 bagi Battle-Scarred. Yang satu lagi bermula dari $261.70.

Termahal

Harga tawaran tertinggi ialah ★ Bayonet | Ultraviolet — $422.17 bagi Factory New.

StatTrak™

Kedua-dua skin mempunyai versi StatTrak™ — pengira kill ada pada kedua-duanya.

Kejarangan

Kedua-dua skin mempunyai kejarangan yang sama — Covert.

Soalan lazim

Mana lebih murah, ★ Bayonet | Slaughter atau ★ Bayonet | Ultraviolet?

Pada Factory New, ★ Bayonet | Slaughter 20% lebih murah daripada ★ Bayonet | Ultraviolet: $337.67 berbanding $422.17.

Dari mana datangnya ★ Bayonet | Slaughter dan ★ Bayonet | Ultraviolet?

★ Bayonet | Slaughter datang daripada CS:GO Weapon Case, manakala ★ Bayonet | Ultraviolet daripada Chroma Case.

Skin manakah mempunyai julat float lebih luas?

★ Bayonet | Ultraviolet mempunyai julat lebih luas, 0.06 – 0.8; ★ Bayonet | Slaughter pula 0.01 – 0.26.

Mana lebih mudah ditemui di pasaran?

★ Bayonet | Ultraviolet mempunyai lebih banyak tawaran sekarang: 944 berbanding 893 untuk ★ Bayonet | Slaughter.

Perbandingan Bayonet yang lain