P250 | Facets — harga & float CS2 — Skinory
Industrial Grade Senarai jualan63 Jualan 30 hari0
P250 | Facets
Buka di Steam
Koleksi
The Alpha Collection

P250 Facets

Sejarah harga
Steam · FN/MW + Markets · USD
$0.67$52.99$105.31$157.62$209.9412.10.1306.12.1430.01.1625.03.1719.05.1813.07.1905.09.2030.10.2124.12.2217.02.2412.04.2506.06.26+2+1+1+1+1+1+1+1+1+1+2+1+1+2+1
Pelancaran Operation Major Acara permainan

Konteks harga Factory New

Median harian di Steam Community Market, 21 Sep 2013 – 14 Sep 2026

Tertinggi sepanjang masa
$350.77
Terendah sepanjang masa
$0.92
12 bulan lepas
40%
hari harganya lebih murah
Terjual dalam 30 hari
4
Steam

Soalan lazim

Berapa harga P250 | Facets (Factory New)?

P250 | Facets (Factory New) kini bermula dari $31.10 — harga terbaik antara 7 marketplace. Harga dikemas kini kira-kira sejam sekali.

Di mana boleh beli P250 | Facets (Factory New)?

Tawaran termurah untuk P250 | Facets (Factory New) sekarang ada di CSFloat pada harga $31.10. Item ini juga disenaraikan di Lis-Skins, White.Market, Waxpeer; lihat perbandingan penuh dalam senarai pasaran di atas.

Di mana boleh jual P250 | Facets (Factory New)?

Anda boleh menjualnya di Steam Community Market (fi ~13%, wang kekal dalam Steam) atau di marketplace yang membenarkan pengeluaran tunai: CSBoard (0%), CSFloat (2%), DMarket (2%) — fi lebih rendah dan bayaran dalam wang sebenar.

Berapakah harga tertinggi dan terendah P250 | Facets (Factory New)?

Median harian tertinggi P250 | Facets (Factory New) di Steam Community Market ialah $350.77 pada 6 Mac 2017, dan terendah $0.92 pada 22 Januari 2014. Sejarah harga bermula pada 21 September 2013.

Adakah P250 | Facets (Factory New) mahal sekarang berbanding setahun lepas?

Pada 14 September 2026, median hariannya $28.37. Dalam 12 bulan lepas, harganya lebih rendah daripada itu pada 40% hari. Dalam 30 hari hingga 14 September 2026, 4 unit terjual di Steam Community Market.

Dari mana P250 | Facets drop?

P250 | Facets ialah sebahagian daripada The Alpha Collection. Skin ini dahulunya ganjaran operasi. Operasi itu sudah tamat, jadi kini anda boleh membelinya di marketplace atau Steam Market, mendapatkannya melalui trade, atau menghasilkannya dengan kontrak trade-up.

Adakah P250 | Facets wujud dalam versi StatTrak™ atau Souvenir?

P250 | Facets hanya wujud dalam versi biasa: tiada StatTrak™ atau Souvenir.

Apakah julat float P250 | Facets?

Float P250 | Facets bermula dari 0.06 hingga 0.80, jadi skin ini wujud dalam 5 wear: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn dan Battle-Scarred.

Bilakah P250 | Facets dilancarkan, dan adakah ia masih drop?

P250 | Facets dilancarkan pada 20 September 2013 untuk CS:GO. Koleksi ini datang daripada operasi yang sudah tamat dan tiada dalam drop pool mingguan, jadi skinnya kini diperoleh di pasaran, melalui trade atau kontrak trade-up.