Sugarface 2 Sticker Collection — skin CS2 — Skinory
Sugarface 2 Sticker Collection

Sugarface 2 Sticker Collection

9 skin Dilancarkan2025 Versi permainanCS2

Dilancarkan pada 1 Oktober 2025 untuk CS2. Mengandungi 9 skin — daripada “Mil-Spec” hingga “Classified”.

Ringkasan

Dilancarkan
1 Oktober 2025 · CS2
Kejarangan
Classified ×3 · Restricted ×3 · Mil-Spec ×3
Dijumpai: 9

Classified

3
Clavis (Foil)
Clavis (Foil)
Tiada harga
Lorena (Foil)
Lorena (Foil)
Tiada harga
Lucas (Foil)
Lucas (Foil)
Tiada harga

Restricted

3
Clavis (Holo)
Clavis (Holo)
Tiada harga
Lorena (Holo)
Lorena (Holo)
Tiada harga
Lucas (Holo)
Lucas (Holo)
Tiada harga

Mil-Spec

3
Clavis
Clavis
Tiada harga
Lorena
Lorena
Tiada harga
Lucas
Lucas
Tiada harga

Soalan lazim

Berapa banyak skin dalam Sugarface 2 Sticker Collection?

Sugarface 2 Sticker Collection mengandungi 9 skin, dari kejarangan “Mil-Spec” hingga “Classified”. Senarai penuh dengan harga ada di halaman ini.

Bilakah Sugarface 2 Sticker Collection dilancarkan?

Sugarface 2 Sticker Collection dilancarkan pada 1 Oktober 2025 untuk CS2.

Bagaimana mendapatkan skin daripada Sugarface 2 Sticker Collection?

Kami tiada data yang disahkan tentang drop koleksi ini dalam permainan. Skinnya dijual di marketplace dan Steam Market.