The Shadow Collection
Dilancarkan pada 15 September 2015 untuk CS:GO. Mengandungi 16 skin — daripada “Mil-Spec” hingga “Covert”. Case-nya, Shadow Case, dikeluarkan daripada drop pool mingguan pada 2025: ia tidak lagi drop selepas perlawanan, jadi case dan skinnya dibeli di pasaran atau diperoleh melalui trade.
Item unggulan koleksi ini ialah M4A1-S | Golden Coil, USP-S | Kill Confirmed, AK-47 | Frontside Misty. Harga bermula dari $1.01, dan set lengkap semua item berharga kira-kira $694.14.
Ringkasan
- Status drop
- Tidak drop sejak 2025
- Dilancarkan
- 15 September 2015 · CS:GO
- Kejarangan
- Covert ×2 · Classified ×3 · Restricted ×4 · Mil-Spec ×7
- Sumber
- Case
- StatTrak™
- 16 / 16
- Skin paling murah
- MAC-10 | Rangeen $1.01 · FN
- Skin paling mahal
- M4A1-S | Golden Coil $240.00 · FN
Covert
2Classified
3Restricted
4Mil-Spec
7Soalan lazim
Berapa banyak skin dalam The Shadow Collection?
The Shadow Collection mengandungi 16 skin, dari kejarangan “Mil-Spec” hingga “Covert”. Senarai penuh dengan harga ada di halaman ini.
Bilakah The Shadow Collection dilancarkan?
The Shadow Collection dilancarkan pada 15 September 2015 untuk CS:GO.
Adakah The Shadow Collection masih dalam drop pool CS2?
Case-nya, Shadow Case, dikeluarkan daripada drop pool mingguan pada 2025: ia tidak lagi drop selepas perlawanan, jadi case dan skinnya dibeli di pasaran atau diperoleh melalui trade.
Bagaimana mendapatkan skin daripada The Shadow Collection?
Skin ini didapati daripada “Shadow Case” dan boleh didagangkan secara bebas di marketplace dan Steam Market — membeli skin secara terus biasanya lebih murah daripada membuka case.
Adakah skin daripada The Shadow Collection mempunyai versi StatTrak™ atau Souvenir?
16 skin mempunyai versi StatTrak™. Tiada yang mempunyai versi Souvenir.
Apakah skin paling murah dalam The Shadow Collection?
Buat masa ini yang paling murah ialah MAC-10 | Rangeen (Factory New) pada harga $1.01; harga dikemas kini kira-kira sejam sekali.
Apakah skin paling mahal dalam The Shadow Collection?
Buat masa ini yang paling mahal ialah M4A1-S | Golden Coil — dari $240.00. Diikuti oleh USP-S | Kill Confirmed, AK-47 | Frontside Misty; harga dikemas kini kira-kira sejam sekali.
Berapa kos untuk melengkapkan keseluruhan The Shadow Collection?
Set penuh 16 skin yang ada harga kini bernilai kira-kira $694.14; setiap item berharga antara $1.01 hingga $240.00 mengikut harga pasaran terbaik.
Shadow Case















