G3SG1 | Ventilator — harga & float CS2 — Skinory
Mil-Spec Senarai jualan381 Jualan 30 hari20
G3SG1 | Ventilator
Buka di Steam
Koleksi
The Gamma 2 Collection

G3SG1 Ventilator

Sejarah harga
Steam · FN/MW + Markets · USD
$0.10$0.52$0.94$1.37$1.7907.07.2002.02.2131.08.2129.03.2225.10.2223.05.2319.12.2316.07.2411.02.2509.09.2507.04.26+1+1+1+1+1
Pelancaran Operation Major Berpindah ke drop jarang Dikeluarkan daripada drop Acara permainan

Konteks harga Factory New

Median harian di Steam Community Market, 29 Jul 2020 – 24 Sep 2026

Tertinggi sepanjang masa
$1.76
Terendah sepanjang masa
$0.14
12 bulan lepas
33%
hari harganya lebih murah
Terjual dalam 30 hari
766
Steam

Soalan lazim

Berapa harga G3SG1 | Ventilator (Factory New)?

G3SG1 | Ventilator (Factory New) kini bermula dari $0.55 — harga terbaik antara 7 marketplace. Harga dikemas kini kira-kira sejam sekali.

Di mana boleh beli G3SG1 | Ventilator (Factory New)?

Tawaran termurah untuk G3SG1 | Ventilator (Factory New) sekarang ada di White.Market pada harga $0.55. Item ini juga disenaraikan di DMarket, Lis-Skins, Waxpeer; lihat perbandingan penuh dalam senarai pasaran di atas.

Di mana boleh jual G3SG1 | Ventilator (Factory New)?

Anda boleh menjualnya di Steam Community Market (fi ~13%, wang kekal dalam Steam) atau di marketplace yang membenarkan pengeluaran tunai: CSBoard (0%), DMarket (2%), CSFloat (2%) — fi lebih rendah dan bayaran dalam wang sebenar.

Berapakah harga tertinggi dan terendah G3SG1 | Ventilator (Factory New)?

Median harian tertinggi G3SG1 | Ventilator (Factory New) di Steam Community Market ialah $1.76 pada 23 Mac 2026, dan terendah $0.14 pada 30 November 2020. Sejarah harga bermula pada 29 Julai 2020.

Adakah G3SG1 | Ventilator (Factory New) mahal sekarang berbanding setahun lepas?

Pada 24 September 2026, median hariannya $0.79. Dalam 12 bulan lepas, harganya lebih rendah daripada itu pada 33% hari. Dalam 30 hari hingga 24 September 2026, 766 unit terjual di Steam Community Market.

Dari mana G3SG1 | Ventilator drop?

G3SG1 | Ventilator drop daripada Gamma 2 Case. G3SG1 | Ventilator ialah sebahagian daripada The Gamma 2 Collection.

Adakah G3SG1 | Ventilator wujud dalam versi StatTrak™ atau Souvenir?

G3SG1 | Ventilator mempunyai versi StatTrak™, tetapi tiada versi Souvenir.

Apakah julat float G3SG1 | Ventilator?

Float G3SG1 | Ventilator bermula dari 0.00 hingga 0.45, jadi skin ini wujud dalam 4 wear: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested dan Well-Worn.

Bilakah G3SG1 | Ventilator dilancarkan, dan adakah ia masih drop?

G3SG1 | Ventilator dilancarkan pada 8 Ogos 2016 untuk CS:GO. Gamma 2 Case dikeluarkan daripada drop pool mingguan pada 2025: ia tidak lagi drop selepas perlawanan dan kini dibeli di pasaran.