MP9 | Bioleak — harga & float CS2 — Skinory
Mil-Spec Senarai jualan1131 Jualan 30 hari32
MP9 | Bioleak
Buka di Steam
Koleksi
The Chroma 3 Collection

MP9 Bioleak

Sejarah harga
Steam · FN/MW + Markets · USD
$0.12$0.43$0.74$1.06$1.3702.02.2101.08.2128.01.2227.07.2223.01.2322.07.2318.01.2416.07.2412.01.2511.07.2507.01.2606.07.26+1+1+1+1+1
Pelancaran Operation Major Berpindah ke drop jarang Dikeluarkan daripada drop Acara permainan

Konteks harga Factory New

Median harian di Steam Community Market, 17 Feb 2021 – 24 Sep 2026

Tertinggi sepanjang masa
$2.06
Terendah sepanjang masa
$0.17
12 bulan lepas
5%
hari harganya lebih murah
Terjual dalam 30 hari
920
Steam

Soalan lazim

Berapa harga MP9 | Bioleak (Factory New)?

MP9 | Bioleak (Factory New) kini bermula dari $0.45 — harga terbaik antara 9 marketplace. Harga dikemas kini kira-kira sejam sekali.

Di mana boleh beli MP9 | Bioleak (Factory New)?

Tawaran termurah untuk MP9 | Bioleak (Factory New) sekarang ada di CSFloat pada harga $0.45. Item ini juga disenaraikan di Lis-Skins, CS.TRADE, Waxpeer; lihat perbandingan penuh dalam senarai pasaran di atas.

Di mana boleh jual MP9 | Bioleak (Factory New)?

Anda boleh menjualnya di Steam Community Market (fi ~13%, wang kekal dalam Steam) atau di marketplace yang membenarkan pengeluaran tunai: CSBoard (0%), CSFloat (2%), DMarket (2%) — fi lebih rendah dan bayaran dalam wang sebenar.

Berapakah harga tertinggi dan terendah MP9 | Bioleak (Factory New)?

Median harian tertinggi MP9 | Bioleak (Factory New) di Steam Community Market ialah $2.06 pada 17 Oktober 2025, dan terendah $0.17 pada 27 Jun 2022. Sejarah harga bermula pada 17 Februari 2021.

Adakah MP9 | Bioleak (Factory New) mahal sekarang berbanding setahun lepas?

Pada 24 September 2026, median hariannya $0.63. Dalam 12 bulan lepas, harganya lebih rendah daripada itu pada 5% hari. Dalam 30 hari hingga 24 September 2026, 920 unit terjual di Steam Community Market.

Dari mana MP9 | Bioleak drop?

MP9 | Bioleak drop daripada Chroma 3 Case. MP9 | Bioleak ialah sebahagian daripada The Chroma 3 Collection.

Adakah MP9 | Bioleak wujud dalam versi StatTrak™ atau Souvenir?

MP9 | Bioleak mempunyai versi StatTrak™, tetapi tiada versi Souvenir.

Apakah julat float MP9 | Bioleak?

Float MP9 | Bioleak bermula dari 0.00 hingga 0.50, jadi skin ini wujud dalam 5 wear: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn dan Battle-Scarred.

Bilakah MP9 | Bioleak dilancarkan, dan adakah ia masih drop?

MP9 | Bioleak dilancarkan pada 19 April 2016 untuk CS:GO. Chroma 3 Case dikeluarkan daripada drop pool mingguan pada 2025: ia tidak lagi drop selepas perlawanan dan kini dibeli di pasaran.