he he
$ usd

★ Bayonet | Slaughter מול ★ Bayonet | Ultraviolet

שני סקינים ל־Bayonet זה לצד זה: מחירים לכל מצב שחיקה, נדירות, מקור, טווח Float וגרסאות. המחירים הם ההצעות הטובות ביותר בזירות המסחר ומתעדכנים בערך פעם בשעה.

★ Bayonet | Slaughter מגיע מ־CS:GO Weapon Case, ואילו ★ Bayonet | Ultraviolet מגיע מ־Chroma Case. טווחי ה־float שונים: ל־★ Bayonet | Slaughter 0.01 – 0.26, ל־★ Bayonet | Ultraviolet 0.06 – 0.8. בזירות המחוברות יש כרגע 893 הצעות ל־★ Bayonet | Slaughter ו־944 הצעות ל־★ Bayonet | Ultraviolet.

★ Bayonet | Slaughter זול מ־★ Bayonet | Ultraviolet ב־20% במצב חדש מהמפעל: $337.67 לעומת $422.17.

מחירים לפי מצב שחיקה

מצב שחיקה★ Bayonet | Slaughter★ Bayonet | Ultraviolet
FN חדש מהמפעל$337.67$422.17
MW שחיקה מזערית$264.99$185.87
FT נוסה בשטח$261.70$121.11
WW שחוק היטב—$131.98
BS מצולק קרבות—$120.68

במה לבחור

מחיר התחלתי

★ Bayonet | Ultraviolet זול יותר לקנייה — $120.68 במצב מצולק קרבות. השני מתחיל ב־$261.70.

המחיר הגבוה ביותר

המחיר המבוקש הגבוה ביותר הוא של ★ Bayonet | Ultraviolet: $422.17 במצב חדש מהמפעל.

StatTrak™

לשני הסקינים יש גרסאות StatTrak™, כך שאפשר לקבל מונה הריגות בכל בחירה.

נדירות

לשני הסקינים אותה דרגת נדירות: סמוי.

שאלות נפוצות

מה זול יותר, ★ Bayonet | Slaughter או ★ Bayonet | Ultraviolet?

★ Bayonet | Slaughter זול מ־★ Bayonet | Ultraviolet ב־20% במצב חדש מהמפעל: $337.67 לעומת $422.17.

מאיפה מגיעים ★ Bayonet | Slaughter ו־★ Bayonet | Ultraviolet?

★ Bayonet | Slaughter מגיע מ־CS:GO Weapon Case, ואילו ★ Bayonet | Ultraviolet מגיע מ־Chroma Case.

לאיזה סקין טווח float רחב יותר?

הטווח הרחב יותר שייך ל־★ Bayonet | Ultraviolet: 0.06 – 0.8; ל־★ Bayonet | Slaughter יש 0.01 – 0.26.

את איזה מהם קל יותר למצוא בשוק?

ל־★ Bayonet | Ultraviolet יש כרגע יותר הצעות: 944 לעומת 893 ל־★ Bayonet | Slaughter.

עוד השוואות של Bayonet