The Dead Hand Collection
Wydana 11 marca 2026 dla CS2. W środku 17 skórek — rzadkości od „Klasa wojskowa” do „Ściśle tajne”. Jej terminal, Sealed Dead Hand Terminal, jest w obecnej cotygodniowej puli dropu i wciąż może wypaść po meczach.
Flagowe skórki kolekcji to AWP | Queen's Gambit, Glock-18 | Fully Tuned, AK-47 | Crane Flight. Wejście zaczyna się od €0.47, a pełny zestaw wszystkich przedmiotów kosztuje około €413.32.
Najważniejsze informacje
- Status w dropie
- Terminal w cotygodniowej puli dropu
- W puli od
- 11 marca 2026
- Data wydania
- 11 marca 2026 · CS2
- Rzadkości
- Ściśle tajne ×2 · Tajne ×3 · Zastrzeżone ×5 · Klasa wojskowa ×7
- Źródło
- Cotygodniowy drop
- StatTrak™
- 17 / 17
- Najtańsza skórka
- Sawed-Off | Fusion €0.47 · FN
- Najdroższa skórka
- AWP | Queen's Gambit €174.52 · FN
Ściśle tajne
2Tajne
3Zastrzeżone
5Klasa wojskowa
7Najczęstsze pytania
Ile skórek liczy The Dead Hand Collection?
The Dead Hand Collection liczy 17 skórek — od rzadkości „Klasa wojskowa” do „Ściśle tajne”. Pełna lista z cenami jest na tej stronie.
Kiedy ukazała się The Dead Hand Collection?
Data wydania The Dead Hand Collection: 11 marca 2026, dla CS2.
Czy The Dead Hand Collection jest jeszcze w puli dropu CS2?
Jej terminal, Sealed Dead Hand Terminal, jest w obecnej cotygodniowej puli dropu i wciąż może wypaść po meczach. W puli jest od 11 marca 2026.
Jak zdobyć skórki z The Dead Hand Collection?
Skórki wypadają z terminala „Sealed Dead Hand Terminal” i są swobodnie sprzedawane na rynkach oraz Rynku Steam — kupno gotowej skórki zwykle wychodzi taniej niż otwieranie terminali.
Czy skórki z The Dead Hand Collection mają wersje StatTrak™ lub Souvenir?
17 skórek ma wersję StatTrak™. Wersji pamiątkowych nie ma.
Jaka jest najtańsza skórka w The Dead Hand Collection?
Obecnie najtańsza jest Sawed-Off | Fusion (Fabrycznie nowa) za €0.47; ceny odświeżają się mniej więcej co godzinę.
Która skórka z The Dead Hand Collection jest najdroższa?
Obecnie najdroższa jest AWP | Queen's Gambit — od €174.52. Dalej plasują się Glock-18 | Fully Tuned, AK-47 | Crane Flight; ceny odświeżają się mniej więcej co godzinę.
Ile kosztują wszystkie skórki z The Dead Hand Collection?
Pełny zestaw 17 wycenionych skórek kosztuje obecnie około €413.32; pojedyncze przedmioty — od €0.47 do €174.52 po najlepszych cenach rynków.
Sealed Dead Hand Terminal
















