M4A4 | Griffin — ceny i float CS2 — Skinory
Zastrzeżone Ofert w sprzedaży662 Sprzedaży w 30 dni7
M4A4 | Griffin
Otwórz w Steam
Kolekcja
The Vanguard Collection

M4A4 Griffin

Historia cen
Steam · FN/MW + Markets · EUR
€3.84€45.85€87.85€129.85€171.8510.12.1907.07.2002.02.2131.08.2129.03.2225.10.2223.05.2319.12.2316.07.2411.02.2509.09.2507.04.26+1+1+2+1+1
Premiera Operacja Major Usunięta z dropu Wydarzenie w grze

Cena w kontekście Fabrycznie nowa

Dzienna mediana na Steam Community Market, 16 gru 2019 – 24 wrz 2026

Najwyżej w historii
€219.40
Najniżej w historii
€2.50
Ostatnie 12 miesięcy
49%
dni było taniej
Sprzedano w 30 dni
75
Steam

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje M4A4 | Griffin (Fabrycznie nowa)?

M4A4 | Griffin (Fabrycznie nowa) kosztuje teraz od €71.49 — najlepsza cena spośród 7 rynków. Ceny odświeżają się mniej więcej co godzinę.

Gdzie kupić M4A4 | Griffin (Fabrycznie nowa)?

Najtaniej M4A4 | Griffin (Fabrycznie nowa) kupisz teraz na CSFloat — €71.49. Skin jest też dostępny na Lis-Skins, Skinport, White.Market; pełne porównanie znajdziesz na liście rynków powyżej.

Gdzie sprzedać M4A4 | Griffin (Fabrycznie nowa)?

Możesz sprzedać na Rynku Społeczności Steam (prowizja ~13%, pieniądze zostają w Steam) albo na rynkach z wypłatą środków: CSBoard (0%), CSFloat (2%), DMarket (2%) — niższe prowizje i realna wypłata.

Jaka była najwyższa i najniższa cena M4A4 | Griffin (Fabrycznie nowa)?

Najwyższa dzienna mediana M4A4 | Griffin (Fabrycznie nowa) na Steam Community Market wyniosła €219.40 (12 czerwca 2026), a najniższa €2.50 (8 października 2022). Historia cen zaczyna się 16 grudnia 2019.

Czy cena M4A4 | Griffin (Fabrycznie nowa) jest teraz wysoka w porównaniu z ostatnim rokiem?

Dnia 24 września 2026 dzienna mediana wyniosła €81.37. W ciągu ostatnich 12 miesięcy cena była niższa przez 49% dni. W ciągu 30 dni do 24 września 2026 na Steam Community Market sprzedano 75 egzemplarzy.

Skąd wypada M4A4 | Griffin?

M4A4 | Griffin wypada z: Operation Vanguard Weapon Case. M4A4 | Griffin należy do The Vanguard Collection.

Czy M4A4 | Griffin ma wersję StatTrak™ lub Souvenir?

M4A4 | Griffin ma wersję StatTrak™, ale nie ma pamiątkowej.

Jaki zakres floata ma M4A4 | Griffin?

Float M4A4 | Griffin wynosi od 0.00 do 0.80, więc skórka występuje w 5 zużyciach: Fabrycznie nowa, Minimalne zużycie, Po testach polowych, Dobrze zużyta i Zniszczona w boju.

Kiedy ukazała się M4A4 | Griffin i czy nadal wypada?

Data wydania M4A4 | Griffin: 12 listopada 2014, dla CS:GO. Operation Vanguard Weapon Case wypadła z cotygodniowej puli dropu w 2025 roku: nie wypada już po meczach i dziś kupuje się ją na rynku.