Nova | Plume — ceny i float CS2 — Skinory
Klasa wojskowa Ofert w sprzedaży184 Sprzedaży w 30 dni1
Nova | Plume
Otwórz w Steam
Kolekcja
The Shattered Web Collection

Nova Plume

Historia cen
Steam · FN/MW + Markets · EUR
€0.21€1.93€3.65€5.38€7.1010.11.1907.06.2003.01.2101.08.2127.02.2225.09.2223.04.2319.11.2316.06.2412.01.2510.08.2508.03.26+1+1+1+2+1
Premiera Operacja Major Wydarzenie w grze

Cena w kontekście Fabrycznie nowa

Dzienna mediana na Steam Community Market, 18 lis 2019 – 24 wrz 2026

Najwyżej w historii
€9.04
Najniżej w historii
€0.27
Ostatnie 12 miesięcy
30%
dni było taniej
Sprzedano w 30 dni
31
Steam

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Nova | Plume (Fabrycznie nowa)?

Nova | Plume (Fabrycznie nowa) kosztuje teraz od €2.52 — najlepsza cena spośród 7 rynków. Ceny odświeżają się mniej więcej co godzinę.

Gdzie kupić Nova | Plume (Fabrycznie nowa)?

Najtaniej Nova | Plume (Fabrycznie nowa) kupisz teraz na Skinport — €2.52. Skin jest też dostępny na CSFloat, White.Market, Waxpeer; pełne porównanie znajdziesz na liście rynków powyżej.

Gdzie sprzedać Nova | Plume (Fabrycznie nowa)?

Możesz sprzedać na Rynku Społeczności Steam (prowizja ~13%, pieniądze zostają w Steam) albo na rynkach z wypłatą środków: CSBoard (0%), CSFloat (2%), DMarket (2%) — niższe prowizje i realna wypłata.

Jaka była najwyższa i najniższa cena Nova | Plume (Fabrycznie nowa)?

Najwyższa dzienna mediana Nova | Plume (Fabrycznie nowa) na Steam Community Market wyniosła €9.04 (15 lutego 2026), a najniższa €0.27 (19 listopada 2019). Historia cen zaczyna się 18 listopada 2019.

Czy cena Nova | Plume (Fabrycznie nowa) jest teraz wysoka w porównaniu z ostatnim rokiem?

Dnia 24 września 2026 dzienna mediana wyniosła €2.97. W ciągu ostatnich 12 miesięcy cena była niższa przez 30% dni. W ciągu 30 dni do 24 września 2026 na Steam Community Market sprzedano 31 egzemplarzy.

Skąd wypada Nova | Plume?

Nova | Plume wypada z: Shattered Web Case. Nova | Plume należy do The Shattered Web Collection.

Czy Nova | Plume ma wersję StatTrak™ lub Souvenir?

Nova | Plume ma wersję StatTrak™, ale nie ma pamiątkowej.

Jaki zakres floata ma Nova | Plume?

Float Nova | Plume wynosi od 0.00 do 0.80, więc skórka występuje w 5 zużyciach: Fabrycznie nowa, Minimalne zużycie, Po testach polowych, Dobrze zużyta i Zniszczona w boju.

Kiedy ukazała się Nova | Plume i czy nadal wypada?

Data wydania Nova | Plume: 19 listopada 2019, dla CS:GO. Kolekcja pochodzi z operacji, która już się zakończyła, i nie ma jej w cotygodniowej puli dropu, więc jej skórki zdobywa się dziś na rynku, przez wymianę lub kontrakty trade-up.